Pomysły na przechowywanie zabawek w salonie.

Zabawki mają sposób, aby dostać się do każdego pomieszczenia w domu. Gdy w pobliżu są maluchy, utrzymanie porządku w salonie i pozbycie się bałaganu może być trudne. Jeśli szukasz idealnego rozwiązania do przechowywania zabawek, które będzie pasowało do wystroju Twojego salonu, mamy coś dla Ciebie. Czytaj dalej, aby znaleźć idealny pomysł na przechowywanie zabawek w salonie.

Ukryj zabawki za pomocą otomany

Pufa to stylowy (i wygodny) dodatek do każdego salonu, który zapewnia dodatkową korzyść w postaci tajnego przechowywania. Tworzy dodatkowe miejsca do siedzenia podczas rozrywki, stanowi świetny substytut stolika do kawy i pozwala na relaks i odpoczynek podczas oglądania telewizji. Poza tym nikt nie będzie w stanie powiedzieć, że w środku schowałeś ulubione zabawki swojego dziecka! Otwiera się łatwo, dzięki czemu jest idealnym miejscem do sprzątania w ostatniej chwili, gdy pojawią się nieoczekiwani goście. Najlepsza część? Nie musisz się martwić, że chwiejne maluchy uderzą w twarde rogi stolika do kawy.

Przechowuj zabawki w teksturowanych koszach

Duży pleciony kosz doskonale nadaje się do przechowywania prawie wszystkiego, jednocześnie dodając rustykalnej tekstury do przestrzeni. W koszu przechowuj solidne lub miękkie zabawki (takie jak pluszaki lub książki), aby móc szybko posprzątać, wrzucając zabawki do środka. Łatwe otwieranie pozwala małym rączkom sięgnąć do środka i chwycić zabawki bez pomocy. Jeśli nie chcesz, aby zabawki zakłócały wystrój, dodaj na wierzch poduszkę do rzucania lub złożony koc. Jeśli chcesz całkowicie schować kosz, umieść go pod stolikiem bocznym lub konsolą.

Wyświetl zabawki na regale

Użyj regału w salonie, aby wyeksponować zabawki i książki dla dzieci. W ten sposób zabawki będą łatwo dostępne dla dzieci, przy jednoczesnym przechowywaniu ich w uporządkowany sposób. Regał pomaga stworzyć więcej pionowej przestrzeni do przechowywania, dzięki czemu jest idealną opcją do małego salonu. Mieszaj i dopasowuj małe zabawki i książki, aby zapewnić dziecku różne opcje do złapania. Włącz małe elementy wystroju, takie jak ramki na zdjęcia lub zegary, aby zintegrować wystrój salonu z regałem.

Przechowuj zabawki na ławce

Stwórz bardziej wyrafinowaną przestrzeń do przechowywania, dodając ławkę do swojego salonu. Użyj jej jako dodatkowego miejsca do siedzenia podczas zabawiania gości lub umieść w pobliżu regału, aby stworzyć przytulny kącik do czytania. Ławka świetnie nadaje się do przechowywania małych zabawek, pluszaków lub artykułów dla maluchów. Gdy Twoje dziecko wyrasta ze swoich ulubionych zabawek, użyj pojemników do przechowywania dodatkowych akcesoriów do salonu, takich jak poduszki czy koce.

Schowaj zabawki w szafkach

Jeśli masz już szafkę lub komodę w swoim salonie, poświęć półkę lub szufladę zabawkom Twojego dziecka. Zabawki będą komponować się z resztą wystroju, dzięki czemu można je łatwo przechowywać, niewidoczne. Jeśli chcesz wyeksponować zabawki, wypróbuj szafkę ze szklanymi drzwiami. Utrzymasz w ten sposób porządek w Twojej przestrzeni, jednocześnie pozwalając dziecku zobaczyć wszystkie swoje zabawki na raz. Szklane elementy dodają dekoracyjnego charakteru do salonu. Wewnątrz przechowuj przedmioty o różnych rozmiarach, takie jak książki, koce i pluszowe zwierzęta. W przypadku mniejszych przedmiotów użyj koszy i pojemników, aby zachować porządek, jednocześnie ułatwiając wyjmowanie wielu przedmiotów na raz.

Wsuń zabawki do organizatorów

Aby ozdobić swój salon zabawnymi dodatkami, dodaj do swojej przestrzeni organizer na zabawki. Organizer na zabawki nada Twojej przestrzeni klimat pokoju zabaw, jednocześnie przechowując zabawki w zamkniętym pomieszczeniu, dzięki czemu Twój salon będzie mniej zagracony. Wybierz organizer na zabawki z przegródkami o różnej wielkości, aby mieć pewność, że będzie pasował do zabawek wszystkich rozmiarów. Otwarte przegródki pozwalają małym rączkom sięgnąć do środka i szybko znaleźć to, czego potrzebują.

Dodaj komentarz