Czy warto postawić na rower na zamówienie?

Rower na zamówienie wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy posiadają sprecyzowane wymagania wobec pojazdu. Nie zawsze możliwe jest znalezienie gotowego jednośladu, który będzie w stu procentach spełniał oczekiwania cyklisty. Świetną propozycją wydaje się być oferta marki Antymateria – doświadczeni specjaliści tworzą od podstaw nie tylko rowery miejskie, ale również szosowe, przełajowe, crossowe, trekkingowe, gravel, a także wiele innych!

Dla kogo rower na zamówienie?

Rowery na zamówienie to fantastyczna opcja nie tylko dla profesjonalistów. Osoby, które jeżdżą amatorsko, a nawet rekreacyjnie także mogą zdecydować się na pojazd zaprojektowany w oparciu o dostarczoną specyfikację. Faktem jest, że takiego modelu nie można kupić w sklepie. Antymateria to marka posiadająca swoją siedzibę w Warszawie. Sprawdź ich stronę na https://antymateria.com/rower-na-zamowienie/.  Na uwagę zasługuje jednak możliwość złożenia zamówienia online. Każda rama rowerowa na zamówienie produkowana jest w oparciu o wysokojakościowe materiały i komponenty, które spełniają szereg rygorystycznych norm oraz standardów. Plusem jest również nieprzeciętna wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia. W celu uzyskania szczegółowych informacji wystarczy skontaktować się z obsługą.

Rower na zamówienie – czy to się opłaca?

Produkcja ram rowerowych na zamówienie dynamicznie się rozwija. Właśnie dlatego możliwe jest połączenie wysokiej jakości oraz korzystnej ceny. Minęły czasy, gdy był to wariant dostępny wyłącznie dla osób z ogromnym budżetem. Składanie roweru na zamówienie to zadanie dla ekspertów. Podstawą jest, aby konstrukcja była solidna i ergonomiczna. Znaczenie ma również okres gwarancyjny (minimum dwa lata) – w przypadku wystąpienia nieprawidłowości wystarczy zgłosić się do serwisu. Składanie roweru jest rekomendowane osobom, które pragną perfekcyjnie dopasowanych dwóch kółek. Każdy komponent dobierany jest osobno, co pozwala m.in. zredukować masę całkowitą, poprawić funkcjonalność lub zwiększyć zakres zastosowań.

Ile kosztuje składanie rowerów na zamówienie?

Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na powyższe pytanie, gdyż każdy projekt jest zupełnie inny. Wszystko zależy od stopnia złożoności konstrukcji, czy też zastosowanych podzespołów. Wiadomym jest, że klasyczny jednoślad miejski będzie tańszy od ultralekkiej szosówki. Składanie rowerów poprzedzone jest szczegółowym wywiadem, podczas którego można oszacować maksymalny budżet na wymarzony pojazd.

Dodaj komentarz