Urządzanie mieszkania, a szczególnie kuchni, to nie lada wyzwanie dla każdej Pani domu. Najłatwiej skorzystać z usług projektanta lub architekta, ale nie zawsze przewidujemy na to budżet w planowaniu remontu i wszystkie detale wraz z wyposażeniem i aranżacją dobieramy samodzielnie. Kuchnia – bez względu na to czy mała czy duża, musi być funkcjonalna. Łatwiej w niej wtedy przygotowywać posiłki, zachować porządek i zorganizować miejsce na wszystkie niezbędne przedmioty.

Jak oszczędzić miejsce na blacie?

Blat kuchenny to miejsce najczęściej wykorzystywane przez Panią lub Pana domu. To właśnie na nim przygotowujemy śniadanie, robimy kanapki do pracy lub szkoły, na nim przygotowujemy rodzinny obiad. Musi więc być on przestrzenny, aby ze swobodą umieścić na nim wszystkie niezbędne produkty i naczynia do przygotowania posiłku.

Jako dystrybutor artykułów do wyposażenia kuchni, działający w branży od ponad 13 lat wiemy, że zlewozmywaki narożne pozwalają zaoszczędzić miejsce na blacie. Narożna szafka, która stanowi podstawę każdego oferowanego przez nas blatu, to dodatkowa przestrzeń na przechowywanie rzeczy, których nie chcemy eksponować na pierwszy rzut oka.

Często wybór naszych Klientów pada na zlewozmywak narożny granitowy zgr-07. Dlaczego? Oto kilka powodów:

  • Dostępny w 9 kolorach znajdzie zastosowanie w niejednej kuchni.
  • Jego dodatkowym atutem jest możliwość podłączenia zmywarki lub pralki.
  • Dwie komory pozwalają na utrzymanie harmonii podczas zmywania naczyń.
  • Walorem zlewozmywaków narożnych z tej serii jest starannie dobrane kruszywo mineralne oraz dedykowane żywice, które odznaczają się dużą odpornością na wszelkie uszkodzenia podczas użytkowania.
  • Zlewozmywak jest łatwy w utrzymaniu czystości, a korek z funkcja sitka idealnie zbiera wszelkie zanieczyszczenia, uniemożliwiając im przedostawania się do kanalizacji i zapychaniu rur.

Kupując w naszym sklepie zlewozmywak narożny granitowy zgr-07, otrzymują Państwo nie tylko sam tytułowy, dwukomorowy produkt. W zestawie znajdują się dodatkowo: syfon, korek oraz wkładki zlewozmywakowe. Idealnym uzupełnieniem zestawu będzie dozownik na płyn do naczyń. Jego umiejscowienie tuż przy lewej lub prawej komorze zaoszczędzi dodatkowe miejsce na plastikowe butelki z płynem i uatrakcyjni widok klasycznego zlewu.