Organizujesz konferencję lub ważne spotkanie biznesowe dla zagranicznych gości? Jeśli tak, to musisz dokładnie zastanowić się nad wyborem miejsca. Powinno być ono prestiżowe, a zarazem zapewniać odpowiednie warunki. Najlepiej zdecydować się na DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre w Warszawie. To pod wieloma względami wyjątkowy obiekt.

Nowoczesne centrum konferencyjne w Warszawie i jego zalety

Centrum konferencyjne Warszawa, które chcielibyśmy Państwu polecić czyli DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre to idealne miejsce na zorganizowanie wydarzenia dla zagranicznych gości. Jest ono świetnie zlokalizowane – można do niego przyjechać samochodem w zaledwie 15 minut od centrum miasta i w 25 minut z Lotniska Chopina. Warto podkreślić, że obiekt dysponuje ogromną przestrzenią eventową w skali Europy. Jest to ponad 5000m², największym zaś pomieszczeniem jest sala Balowa (2000m²). Do dyspozycji jest również 20 mniejszych sal konferencyjnych.

Organizatorzy wydarzenia mogą zamówić pyszne posiłki dla gości przygotowane przez Restaurację Garden. To lokal z dużym tarasem i ogrodem, co pomaga odprężyć się i odpocząć. Uczestników eventu można ulokować w hotelu, który oferuje 720 miejsc noclegowych, z czego aż 359 w luksusowych pokojach lub apartamentach.

Jako dodatkowe atrakcje wymienić można przestrzeń klubową Zazen oraz wysokiej klasy sferę SPA, Wellness & Fitness z jedynym w stolicy basenem z nisko zasoloną wodą. Zagraniczni goście na pewno będą pod wrażeniem obiektu oraz warunków, jakie on zapewnia.

Szkolenia i eventy na najwyższym poziomie

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre sprawia, że każde szkolenie, spotkanie biznesowe czy konferencja odbywają się w komfortowych oraz profesjonalnych warunkach. Organizatorzy eventu mogą liczyć na:

  • kompleksowo wyposażone sale: profesjonalne nagłośnienie BOSHE, wysokiej klasy projektory multimedialne, indywidualnie sterowaną klimatyzację,
  • pomieszczenie ze światłem dziennym oraz sztucznym oświetleniem,
  • dostosowane do kręgosłupa krzesła oraz wygodne stoły,
  • dostęp do internetu na terenie całego obiektu,
  • estetycznie i nowocześnie urządzone wnętrza,
  • profesjonalną obsługę oraz wsparcie zespołu technicznego.

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre to gwarancja wydarzenia na najwyższym poziomie. To najlepszy wybór w przypadku osób, które chcą, aby ich zagraniczni goście poczuli się wyjątkowi i spędzili czas w komfortowych warunkach. Doświadczony zespół pracowników dba o odpowiedni przebieg eventu i służy pomocą każdemu z jego uczestników.

Duża liczba sal sprawia, że bez problemu dopasować można pomieszczenie do charakteru wydarzenia. To idealne miejsce zarówno na kameralne spotkanie biznesowe, jak i dużą oraz prestiżową konferencję. Warto tu zaprosić ważnych gości zza granicy, którzy zobaczą Polskę i Warszawę od najlepszej strony oraz posmakują luksusu.