Prowadzenie sklepu internetowego to duża odpowiedzialność i o wiele więcej pracy niż w tradycyjnym sklepie stacjonarnym. Z jednej strony nie musisz dbać o ekspozycję towaru, ale każdy zakup wiąże się ze starannym i skrupulatnym pakowaniem zakupionych produktów. Twoim obowiązkiem jest bowiem zadbanie o to, aby zakupiony przez klienta towar dotarł do niego w nienagannym stanie. Bardzo często sprzedawcy nie przywiązują do tego większej wagi i zabezpieczają towar czym popadnie. Stare papiery, gazety, folia bąbelkowa i inne plastikowe wypełniacze istotnie zabezpieczają towar, ale wyglądają nieestetycznie i niechlujnie. A przecież to jak zapakujesz towar ma bardzo duże znaczenie i daje świadectwo o Twoim profesjonalizmie i podejściu do klienta. W procesie tworzenia wizerunku firmy, ważny jest całokształt czyli również to, jak zapakujesz i zabezpieczysz towar przeznaczony do wysyłki. Jak to zrobić z klasą i elegancją? Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie na kliencie?

Daj o sobie dobre świadectwo

Starannie i dobrze zapakowany towar to bardzo ważny element sprzedaży wysyłkowej. Nie ma znaczenia co sprzedajesz. Każdy produkt powinien być dokładnie zapakowany po to, aby nie uległ zniszczeniu podczas transportu. Paczki czeka długa droga do klienta, przechodzą przez wiele rąk, są przerzucane z samochodu do samochodu. Takie traktowanie może uszkodzić zawartość dlatego tak ważne jest jej porządne zabezpieczenie. Warto jednak oprócz dobrej ochrony zadbać o jej charakter. Co można zrobić, aby klient otwierający pudełko z przesyłką już na początku wiedział, że ma do czynienia z poważną firmą, która dba o klienta na każdym etapie obsługi. Taki efekt możesz uzyskać dzięki ekologicznym wiórkom. Wkładając je w puste przestrzenie pudełka, idealnie zabezpieczysz towar, a rozpakowywanie przesyłki będzie zaskakujące i przyjemne. Co więcej, wióra papierowe możesz zamówić w różnorodnych barwach. Tak oryginalnie zapakowane produkty z pewnością spotkają się z uznaniem klientów.

Gdzie zamówić wióra papierowe

Wióra papierowe to jeden z wielu produktów, które znajdziesz w naszej ofercie. Może zaskoczyć cię fakt, że również w tym wypadku masz możliwość wyboru rodzaju tego ekologicznego wypełnienia. Oprócz dwóch szerokości 2 i 4 mm, są jeszcze dwie faktury – karbowane i typu spaghetti. Jeśli nie chcesz bawić się ich kolorystyką, możesz zamówić naturalne, kraftowe wióra papierowe. Dzięki tak oryginalnemu wypełnieniu nie tylko zrobisz dobre pierwsze wrażenie, ale też dasz świadectwo, że jesteś przedsiębiorcą dbającym o środowisko.