Na co dzień spotykamy się z różnymi formami reklamy. Bilbordy, citylight, murale, słupy ogłoszeniowe, standy, plakaty, reklamy telewizyjne, radiowe, internetowe. Tak naprawdę reklamy są wszędzie. Niektóre narzucają się przechodniom, inne nie są tak bardzo ekspansywne, ale w dalszym ciągu zasługują na uwagę.

Takim właśnie typem reklamy są kasetony reklamowe, które dyskretnie, ale równie skutecznie pracują na skuteczność zasięgów danej firmy.

Trochę informacji na temat kasetonów świetlnych

Kasetonem reklamowym nazywamy podświetlaną reklamę w kształcie najczęściej prostokąta, o grubości kilkunastu centymetrów, który montowany jest na zewnątrz budynku. Prostokąt to nie jedyna forma kasetonu. Może on także przybierać inne kształty oraz być w różny sposób montowany do ściany budynku. Do dyspozycji mamy wiele materiałów, z których kasetony mogą zostać wykonane. Plexi, fronty frezowane, dibond, tkanina winylowa, drewno, aluminium to szerokie spektrum możliwości, jakie daje nam projekt i wykonanie kasetonu. Dobór materiału jest istotny ze względu na miejsce montażu reklamy. Mimo, że przyjęło się, że kasetony reklamowe montuje się głównie na zewnątrz, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby został on zamontowany na przykład na dworcu kolejowym, pasażu handlowym, biurowcu.

Kasetony reklamowe Wrocław

Poszukując zaufanej firmy na terenie Wrocławia, która stworzy dla nas reklamę w postaci kasetonu reklamowego, zdecydowanie powinniśmy zapoznać się z ofertą zamieszczoną pod linkiem: http://reklamki.pl. Wraz z reklamki.pl możesz stworzyć projekt reklamy skrojony na miarę własnej firmy. Warto zainwestować w trwałe i estetyczne wykonanie. Kasetony reklamowe że względu na swoje zewnętrzne umiejscowienie wystawione są na działanie czynników atmosferycznych, dlatego odpowiedni dobór materiałów jest tak istotny. Ceny kasetonów reklamowych uzależnione są nie tylko od rodzaju wybranego materiału. Wpływ na koszty ma również powierzchnia kasetonu, wysokość, na jakiej reklama ma zostać zamontowana, wybór formy jednostronnej lub dwustronnej. Obecność podświetlenia również ma wpływ na cenę. Kasetony reklamowe mogą być podświetlane lub nie, jednak zdecydowanie bardziej wyróżniają się reklamy świetlne, zwłaszcza nocą.